artykuły i porady dotyczące produktów z naszej oferty

Opakowania próżniowe

Istnieje wiele sposobów na utrzymanie świeżości produktów spożywczych, jednakże nie każdy z nich daje takie efekty, jak pakowanie próżniowe. Dlatego też zajmujemy się sprzedażą worków próżniowych. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest utrzymanie świeżości własnych produktów przez dłuższy czas, a to z uwagi na odcięcie dopływu powietrza. Równocześnie pakując żywność do torebek próżniowych, chronimy je przed dostępem mikroorganizmów, które mają wpływ na przyspieszenie procesu psucia się owoców, war

Czytaj więcej...

Woreczki próżniowe

Woreczki próżniowe to wyjątkowo mocne i wytrzymałe akcesoria służące do pakowania próżniowego. Można w nie zapakować produkty żywnościowe, jak i wiele innych. Worki wykonane z folii warstwowej posiadają atest spożywczy, zapewniają żywności dłuższą trwałość i co ważne, nie zmieniają jej smaku czy aromatu. Przydają się podczas magazynowania towarów oraz transportu w mrożniach i chłodniach. Są sposobem na wydłużenie czasu przydatności do spożycia, jak i na zaoszczędzenie cennego miejsca.

Czytaj więcej...

Torebki PAPE

Zalety opakowań typu "worki gładkie" są nie do przecenienia. Te prostolinijne, niepozorne, a jednak niezwykle praktyczne przedmioty odgrywają kluczową rolę w świecie pakowania i konserwacji żywności. Przechowywanie produktów w nich jest proste, wygodne i bezpieczne. Utrzymują one świeżość żywności, chronią ją przed zanieczyszczeniami, a przede wszystkim gwarantują jej bezpieczne przechowywanie.

Czytaj więcej...

Mocne worki do pakowania próżniowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą worków próżniowych gładkich LAVAC, które zostały stworzone z myślą o optymalnej ochronie pakowanych produktów. Nasze worki są kompatybilne z różnymi modelami pakowarek komorowych, takimi jak Henkelman, CAS, Stalgast, Hendi, Bartscher, Boss Vakuum, Yato Gastro, Technica, Forgast, Revolution, MSW.

Czytaj więcej...

Woreczki PAPE – dlaczego warto?

Woreczki PAPE służą do pakowania próżniowego produktów spożywczych. Ich główną zaletą jest zachowanie wartości odżywczych żywności oraz zminimalizowanie wyrzucania jedzenia. Są bezpieczne dla naszego zdrowia ponieważ nie zmieniają składu chemicznego żywności. Woreczki próżniowe to idealne rozwiązanie dla zwolenników wydłużania terminu przydatności do spożycia bez stosowania szkodliwej chemii.

Czytaj więcej...