Folia aluminiowa kuchenna spożywcza i cateringowa

(1) opinii
33,49
Produkt dostępny - natychmiastowa wysyłka | Bezpieczne zakupy - 30 dni na zwrot lub wymianę

Opis produktu

Folia aluminiowa to podstawowy element wyposażenia kuchennego.


Produkt ten ma niezliczone zalety, co do swojego praktycznego zastosowania, które sprawiają, że jest nieocenionym produktem zarówno w środowisku gastronomicznym, cateringowym, jak i domowym.

Z powodzeniem wykorzystywana jest do przechowywania żywności, wypieków i owijania produktów spożywczych, takich jak mięso, aby zapobiec utracie wilgoci podczas obróbki termicznej. Są one powszechnie wybierane przez szefów kuchni oraz firmy cateringowe do zabezpieczania i przygotowywania żywności. Folia aluminiowa może być również używana do owijania i ochrony delikatniejszych artykułów spożywczych, takich jak warzywa, podczas ich grillowania. Co więcej, żywność dłużej zachowuje świeżość, gdy jest owinięta folią aluminiową, ponieważ zapobiega ona przedostawaniu się i wydostawaniu powietrza. Formowanie folii aluminiowej jest bardzo wygodne, nie pęka łatwo i może być z powodzeniem wykorzystana ponownie.
 
 
allecena - cena niższ niż na portalach zakupowych30 dni na wymianę lub zwrotwygodne płatności - blik, tpay, pobraniedarmowa dostawa przy zamółwieniach za 149zł
szerokość29 cm
długość rolki60 metrów

Opinie o produkcie

Polecam, przydatna w każdej kuchni
Ania17 lipca 2023

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Folia aluminiowa kuchenna spożywcza i cateringowa

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie