Uniwersalna zielona ściereczka z mikrofibry

(0) opinii
2,80
Produkt dostępny - natychmiastowa wysyłka | Bezpieczne zakupy - 30 dni na zwrot lub wymianę

Opis produktu

Ściereczki z mikrofibry to niezwykle trwałe produkty, umożliwiające skuteczne czyszczenie różnych powierzchni i jednocześnie minimalizujące konieczność ich częstej wymiany.


Ze względu na właściwości czyszczące mikrofibry, zużycie środków czystości oraz wody jest znacznie mniejsze. Krótszy czas sprzątania może przełożyć się na niższe koszty pracy oraz większą satysfakcję z efektów końcowych. Trwałość mikrofibry jest znacznie dłuższa niż zwykłej bawełny - może być wielokrotnie wykorzystywana nawet w najcięższych warunkach zanim straci swoją skuteczność. Drobne włókna zbierają więcej brudu i resztek jedzenia niż większość ściereczek. Ściereczki z mikrofibry z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w domowym zaciszu, profesjonalnych lokalach gastronomicznych, czy choćby branży samochodowej.

Jej powszechne zastosowanie i uniwersalne właściwości cieszą się ogromnych powodzeniem na całym świecie. Właściwości mikrofibry są szczególnie doceniane dzięki magicznej odpowiedzi na sam brud i bakterie bez wykorzystania detergentów. Badania potwierdzają, że można usunąć do 99% bakterii przy użyciu ściereczki nasączonej samą wodą.
 
 
allecena - cena niższ niż na portalach zakupowych30 dni na wymianę lub zwrotwygodne płatności - blik, tpay, pobraniedarmowa dostawa przy zamółwieniach za 149zł
rozmiar30x30cm
skład surowcowyMIKROFIBRA (80% - POLIESTER 20% - POLIAMID)
jednostka sprzedaży1 sztuka
przeznaczenieszkło, blat kuchenny, drewniane meble, ekrany urządzeń elektronicznych, samochód
kolorzielony

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Uniwersalna zielona ściereczka z mikrofibry

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie